Працівники УНАП допомагатимуть з генеруванням COVID-сертифікатів

 

COVID-сертифікат — це зручний та доступний цифровий документ, за допомогою якого можна підтвердити вакцинацію проти COVID-19 і уникнути протиепідеміологічних обмежень.

Понад 5 млн українців уже отримали COVID-сертифікати за допомогою застосунку або порталу «Дія». Нещодавно Міністерство цифрової трансформації оновило алгоритм отримання сертифіката. Тепер для цього не потрібен електронний підпис («Дія.Підпис» або інший кваліфікований електронний підпис), а згенерувати сертифікат нині можуть навіть ті українці, які не мають біометричного закордонного паспорта або ID-картки.

Але трапляються випадки, коли українці, які зробили щеплення, отримати сертифікат не можуть.

Адміністратори управління надання адміністративних послуг Надвірнянської міської ради під час пандемії не залишаються осторонь та долучаються до підтримки та допомоги кожному громадянину.

Якщо у вас виникли труднощі з отриманням СOVID-сертифіката в застосунку чи на порталі Дія, зверніться до УНАП Надвірнянської міської ради ( вул.Визволення,2).

Наші спеціалісти допоможуть та навчать вас генерувати його.

Сервіси

Електронні послуги

За допомогою даного переліку послуг Ви зможете обрати та замовити послугу в електронному вигляді без відвідування Центру надання адміністративних послуг

Персональний кабінет

За допомогою Персонального кабінету можна замовляти послуги в електронному вигляді надсилати електронні звернення та ін.

Перевірити стан послуги

За допомогою даного сервісу Ви зможете перевірити стан Вашої послуги ввівши в необхідні поля форми код зворотнього зв'язку

Оцінювання якості обслуговування

За допомогою даного сервісу Ви зможете провести оцінювання якості обслуговування в Центрі надання адміністративних послуг